טיפול נפשי מקיף- פסיכיאטר מומחה מוכר על ידי "מכבי"

מצוקה רגשית וסבל פסיכולוגי יכולים להיות מצבים קשיםה מנשוא ובעיקר ההחלטה לפנות לבדיקה יכולה להיות קשה בעיקר בשל השאלות שעולות אצל כל אחד ואחת שנמצאים במצב הזה: האם אני באמת חולה?. ההתבלטויות האלו נובעות פעמים רבות מחוסר כוחות ריגשיים לעשות את הצעד המתבקש- לפנות אל רופא שמטפל בבעיות האלו. כשהגב כואב, אנחנו יודעים לאן ואל מי לפנות ועושים זאת מייד. מדוע במצבים ריגשיים זה אחרת?
אם הגעת אל ההחלטה שיש צורך להגיע לאבחון אצל רופא מומחה\איש מקצוע הרי הצעד הראשון לקראת הריפוי כבר נעשה.

אם אתם מחפשים פסיכיאטר מומחה בתל אביב המוכר על ידי קופ"ח מכבי, הגעתם למקום הנכון.

ד"ר חיים שם דוד הינו רופא פסיכיאטר בעל ניסיון רב באיבחון וטיפול פסיכיאטרי. ד"ר שם דוד מקבל במרפאה נעימה מטופלים לצורך הערכה ולצורך קביעת טיפול פסיכיאטרי או פסיכולוגי משולב.

ד"ר חיים שם דוד עוסק בפסיכיאטריה כללית ובפסיכיאטריה משפטית. בין עיסוקיו, ד"ר שם דוד מנוסה אבחון וטיפול במצבים נפשיים החל מתחושת חרדה, הפרעות דיכאון בדרגות חומרה שונות, קשיי קשב וריכוז. בין השאר ד"ר חיים שם דוד הוא פסיכוגריאטר עוסק בפסיכוגריאטריה ועוסק באיבחון וטיפול מצבים נפשיים ורגשיים כולל מורכבים בגיל השלישי החל מתחושת בדידות ועד לפגיעה בתפקודים קוגניטיביים התחלתיים בזיכרון, ריכוז, התמצאות ועד לשלבים מתקדמים יותר כמו בדמנציה.
ד"ר שם דוד מאמין באבחון מקיף בשיתוף המטופל ושאר בני משפחתו על מנת לתת מענה לכל מגוון צרכיו ואפשרויותיו של הנבדק.
ד"ר שם דוד עוסק בפסיכיאטריה משפטית ובפסיכיאטריה כללית. בין תחומי פעילותו בפסיכיאטריה משפטית עורך חוות דעת פסיכיאטרית לצרכים שונים. ד"ר שם דוד עוסק באיבחון לצורך קביעת נכות רגשית עבור ביטוח לאומי, משרד הביטחון, חברות ביטוח פרטיות וכן עבור ועדות שונות לצורך הערכות יכולותיו של המוערך. האבחון נערך, בכל מקרה, באוירה נעימה ואמפאטית הלוקחת בחשבון את צרכיו של הנבדק יחד עם יכולת סביבתו לתמוך בתהליך הריפוי.

ד"ר שם דוד מוכר על ידי קופת חולים מכבי לצורך החזרים על פי תנאי הפוליסה החל מרמת ביטוח "זהב". זה הזמן לשינוי , במידה ואת/ה חש/ה שאתם או מישהו ממכריכם זקוקים לעזרה, לא להסס ולפנות.